Nasze sklepy internetowe:

Sofy24.pl

Wygodnelozka.pl

Komoda prowansalska

Komoda prowansalska służą do przechowywania różnych rzeczy, ale pełnią też funkcje dekoracyjne. Wyróżniają się jasnymi kolorami i ciekawymi zdobieniami. We wnętrzu tworzą bardzo przytulny klimat, któremu nie brak sielskości i wysokiej estetyki. Występują w bardzo okazałych, masywnych formach. To doskonałe meble nie tylko do sypialni, lecz także do salonów, jadalni i gabinetów.

Komoda prowansalska – przytulna i uporządkowana przestrzeń

 

Komoda w stylu prowansalskim charakteryzują się solidnymi bryłami oraz dokładnością wykonania. Posiadają one wiele zdobień wykończonych w sposób perfekcyjny. Są utrzymane w jasnych barwach, więc wnoszą do przestrzeni światło i lekkość. To meble, które oddziałują na poczucie bezpieczeństwa i pełnej swobody. Oferują także wiele schowków na przechowywanie ubrań, dokumentów oraz wszelkich innych rzeczy. Pomagają tym sposobem utrzymać ład oraz porządek w domu.

 

Takie komody doceniane są również za swoją wszechstronność. Można łatwo wkomponować je do innych mebli. Warto pamiętać, że sam styl prowansalski zachęca do aranżacyjnych improwizacji.

 

W naszej ofercie znajdą Państwo:

     Komody do sypialni w stylu prowansalskim,

     komody prowansalskie do salonu i jadalni,

     komody do przedpokoju i biura.

 

Wszystkie produkty wyróżniają się dużą pojemnością i zdobnymi elementami. Drzwiczki zostały wzbogacone o eleganckie, stylizowane uchwyty, a blaty ukazują piękno drewna. O finalnym wyglądzie mebli można zdecydować samemu, co jeszcze bardziej zwiększa komfort użytkowania i satysfakcję.

Komody prowansalskie na wymiar - od producenta!

Jest 72 produktów.

Pokazano 1-45 z 72 pozycji

Aktywne filtry