Nasze sklepy internetowe:

Sofy24.pl

Wygodnelozka.pl

Szafy prowansalskie

Przytulny klimat wnętrza tworzą w głównej mierze meble. Wybór idealnych mebli często wydaje się trudny. Oczekuje się bowiem od nich funkcjonalności, pojemności i zdobności. Czy można zgrabnie te wszystkie cechy połączyć? Tak, a dowodem na to są szafy prowansalskie z naszej kolekcji. To bardzo eleganckie, stylowe bryły, które oczarują swoją przestrzenią użytkową.

 

Szafy prowansalskie, czyli porządek w dobrym stylu

Szafy wstawiamy zazwyczaj do trzech miejsc w domu. Pełnią one swoje zadania na przedpokoju, w sypialni i garderobie. Oczywiste jest, że od tych pokaźnych brył oczekujemy pojemności. W głębi duszy pragniemy jednak znaleźć taką szafę, która by dodatkowo zdobiła przestrzeń. Szafy prowansalskie zostały zaprojektowane tak, aby zadowolić domowników pod każdym względem.

 

Szafy w stylu prowansalskim opierają się na prostych bryłach, którym nie brak estetycznych frezów i ciekawych frontów. Szafy posiadają również uchwyty: niekiedy są to tradycyjne gałki, a czasami bardziej nowoczesne rączki. Większość modeli utrzymana jest w jasnych odcieniach bieli i beżów, co sprawia, że meble pomimo swoich gabarytów wydają się lekkie oraz harmonijne.

 

Szafy prowansalskie mają miejsce na wieszaki. Wiele modeli zostało zaopatrzonych o półeczki, a nawet pojemne szuflady. Tym sposobem można z pomocą jednego mebla zadbać o miejsce na praktycznie wszystkie ubrania i bieliznę. Niezależnie od tego, czy interesuje Państwa szafa na przedpokój, do sypialni, czy pokoju dziecka, warto zapoznać się ze wszystkimi naszymi propozycjami. 

Szafy prowansalskie na wymiar od producenta!

Jest 13 produktów.

Pokazano 1-13 z 13 pozycji

Aktywne filtry