Nasze sklepy internetowe:

Sofy24.pl

Wygodnelozka.pl

Biblioteczki prowansalskie

Starannie zaprojektowane wnętrze nie może obejść się bez biblioteczki. Zazwyczaj biblioteczki są wysokie, pojemne, więc pozwalają uporządkować wszystkie książki. Ponadto ich liczne półki ułatwiają dostęp do lektury, na którą aktualnie mamy ochotę. Wśród poszukiwań tej idealnej, warto zwrócić uwagę na biblioteczki prowansalskie. Są one bardzo praktyczne i oddziałują na całą przestrzeń. Pomagają stworzyć niezwykle przytulną atmosferę.

Biblioteczki w stylu prowansalskim – wygoda i przytulność

 

W naszej ofercie znajdą Państwo biblioteczki w stylu prowansalskim, które są stworzone z myślą o pełnym komforcie domowników. Posiadają one nie tylko półki, lecz również szafki i szuflady. Wierzymy, że dzięki takiej kompozycji meble będą zaspakajały wszystkie potrzeby względem uporządkowania cennych przedmiotów.

 

Styl prowansalski ma wnosić do wnętrz przytulność oraz niezwykłą elegancję. Z jednej strony ma być bardzo klimatyczny, a z drugiej strony musi zachwycać ozdobnością i estetyką. Naszym ukłonem do tego ponadczasowego nurtu są biblioteczki, które mają wyjątkowe dekoracje. Znajdują się one przede wszystkim u podstawy oraz przy zwieńczeniach. To klasyczne, bardzo dokładnie wykonane rzeźbienia, obok których nie przejdzie obojętnie żaden miłośnik rzeczy pięknych.

 

Aby wpasować się w gusta najbardziej wymagających, stworzyliśmy kolekcję biblioteczek o różnych szerokościach i wysokościach. Można je więc wpasować we wszelkie metraże oraz dostosować ich wielkość do indywidualnych potrzeb. Każda propozycja cechuje się wysoką jakością oraz odpornością na upływający czas.

Biblioteczki prowansalskie na wymiar - od producenta

Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Aktywne filtry