Nasze sklepy internetowe:

Sofy24.pl

Wygodnelozka.pl

Konsole prowansalskie

Konsole prowansalskie pomagają urządzić przestrzeń bardzo funkcjonalnie i elegancko. Są nieodłącznymi elementami każdego stylowego domu i mieszkania. Te niewielkie bryły można wykorzystać na wiele sposobów i zestawiać je z rozmaitymi meblami. Mogą służyć jako toaletki, stoliki na dekoracje, a nawet przestrzeń do pracy. Dostępne w wielu modelach, o różnych wielkościach i bryłach dopasują się do potrzeb najbardziej wymagających użytkowników.

Konsole prowansalskie i liczne możliwości ich wykorzystania

Konsole prowansalskie można wykorzystać na wiele sposobów. Bardzo dużo domowników decyduje się na umiejscowienie ich na przedpokoju lub holu. Uzupełniają minimalistyczną przestrzeń o przytulność i praktyczność. Konsole posiadają szuflady i schowki, w których można schować klucze, perfumy i wszystkie drobiazgi, których używa się przed wyjściem. Blaty zazwyczaj przeznacza się na dekoracje: kwiaty, ramki ze zdjęciami, ceramikę. Szerokie konsole idealnie zastępują toaletki i biurka. Ponadto te stylowe meble pięknie prezentują się w salonach.

 

Funkcjonalność to bardzo ważna i ceniona cecha wśród mebli, ale warto również zwrócić uwagę na aspekty dekoracyjne. Duży wybór oraz możliwość modyfikacji pozwalają na całkowite dopasowanie mebli pod oczekiwania aranżacyjne. To produkty idealne dla osób, dla których ważna jest wysoka estetyka oraz niezaprzeczalna jakość. Decydując się na nasze propozycje, będą Państwo w pełni usatysfakcjonowani i zadowoleni.

Konsole prowansalskie na wymiar od producenta

Jest 18 produktów.

Pokazano 1-18 z 18 pozycji

Aktywne filtry