Nasze sklepy internetowe:

Sofy24.pl

Wygodnelozka.pl

Kredensy prowansalskie

Kredensy prowansalskie to ponadczasowe meble o pięknej historii. Kiedyś służyły do przechowywania zastaw stołowych i wszelkiego rodzaju ceramicznych naczyń. Dzisiaj mają o wiele szersze zastosowanie. Goszczą nie tylko w jadalniach, lecz również w salonach. Spotkać można je w holach i kącikach domowych. Ich bardzo dekoracyjny wygląd zdobi przestrzeń, nadając jej przytulności i dobrego gustu.

 

Kredensy prowansalskie – ponadczasowy kunszt i nowoczesna funkcjonalność

 

Współczesne kredensy prowansalskie zachowują wszystkie cechy charakterystyczne dla tego nurtu. Różnią się jedynie zwiększonym komfortem użytkowania. W naszej ofercie figurują modele kredensów z drzwiami przesuwnymi oraz łatwo otwierającymi się szufladami. Nie brakuje również rozwiązań tradycyjnych. Ponadto górne części brył są oszklone, aby pokazywać piękno rzeczy znajdujących się na półeczkach. Znajdą tutaj Państwo kredensy w wielu odsłonach: o różnych wysokościach, szerokościach i układach schowków. Produkty posiadają eleganckie i dopracowane zwieńczenia. Ich naturalne odcienie beżów i bieli wnoszą do wnętrza ciepło i klarowność. Wierzymy, że za dużą funkcjonalnością stoi wysoka jakość. Kredensy zostały stworzone ze sprawdzonych materiałów, które odpowiadają za stabilność i trwałość.

 

Kredensy prowansalskie można łączyć z innymi klasycznymi meblami. Elegancko prezentują się w domach i mieszkaniach stawiających na jasne kolory oraz wygodę. Produkty te wnoszą do wnętrza przyjazny klimat i pomagają w zachowaniu porządku. Szuflady i szafki zmieszczą wszelkie rzeczy, bibeloty, a pokaźne witryny uwydatnią dekoracje oraz pamiątki rodzinne.

Kredensy prowansalskie na wymiar od producenta

Jest 11 produktów.

Pokazano 1-11 z 11 pozycji

Aktywne filtry