Nasze sklepy internetowe:

Sofy24.pl

Wygodnelozka.pl

Regały prowansalskie

Regały pełnią funkcje ekspozycyjne w każdym domu. To właśnie z ich pomocą możemy podkreślić piękno naszych pamiątek i książek. Pomimo tego, że na ich półkach spoczywają przedmioty ozdobne, to meble te same w sobie też działają dekoracyjnie na przestrzeń. I to właśnie dlatego ważny jest ich odpowiedni wybór. Regały prowansalskie stylowo prezentują się z aranżacjami klasycznymi, stawiającymi na harmonię. Przygotowaliśmy dla Państwa meble, które oczarują swoją funkcjonalnością i niebywałym wyglądem.

 

Stylowe dopełnienie przestrzeni – regały prowansalskie

 

Regały prowansalskie to meble, które spotykamy w salonach, sypialniach i holach. Uwydatniają piękno wszelkich pamiątek rodzinnych i nierzadko książek. To na ich półkach spoczywają kolekcje figurek, porcelany i ceramiki. Ich szerokie zastosowanie nie byłoby jednak możliwe, gdyby nie solidność, za którą kryją się wysokiej jakości materiały.

 

Dbając o potrzeby naszych klientów, stworzyliśmy kolekcję regałów w stylu prowansalskim, które można postawić zarówno w mniejszych, jak i większych przestrzeniach. Znajdą Państwo tutaj zarówno szerokie, jak i wąskie regały z szufladami.

Regały prowansalskie na wymiar od producenta

Jest 12 produktów.

Pokazano 1-12 z 12 pozycji

Aktywne filtry