Nasze sklepy internetowe:

Sofy24.pl

Wygodnelozka.pl

Łóżka prowansalskie

Łóżka prowansalskie dbają o klimatyczny wystrój sypialni wprost z południowo-wschodniego regionu Francji. Wnoszą do przestrzeni sielskość i utęskniony spokój. Wyróżniają się tradycyjnym wzornictwem często posiadają wysokie zagłówki, którym nie można odmówić dekoracyjności. Spotkać można je w ciepłych i jasnych odcieniach. Wyboru takiego łóżka nie będą żałować właściciele sypialni w stylu klasycznym, rustykalnym, angielskim i retro.

 

Łóżko prowansalskie – sypialnia niczym osobisty azyl

 

Styl prowansalski wywodzi się z historycznej krainy osadzonej w południowo-wschodniej Francji. To właśnie klimat tego miejsca i piękne widoki zainspirowały rzemieślników do tworzenia mebli i dodatków aranżacyjnych przywołujących wspomnienia o sielskim, spokojnym życiu. Meble prowansalskie pomagają urządzić przestrzeń przytulną, w pełni komfortową i dającą poczucie bezpieczeństwa. Nic więc dziwnego, że coraz więcej ludzi chce uzyskać taki efekt w sypialni. Wszak to miejsce, od którego oczekujemy właśnie harmonii. Łóżko prowansalskie to najważniejsza rzecz w aranżowaniu osobistego azylu.

 

W naszej ofercie znajdą Państwo łóżka w pełni dopasowane do potrzeb. Są tutaj łóżka prowansalskie z szufladami, jak i bez nich. Niektóre mają bardzo praktyczne schowki. Miłośnicy pełnego komfortu nie będą żałować wyboru prowansalskiego łóżka tapicerowanego. Dużym atutem jest możliwość modyfikacji produktów. Można zdecydować o rodzaju tkaniny obiciowej, wybarwieniu, a także, co najważniejsze o samym rozmiarze.

Łóżka prowansalskie na wymiar od producenta

Jest 66 produktów.

Pokazano 1-45 z 66 pozycji

Aktywne filtry