Nasze sklepy internetowe:

Sofy24.pl

Wygodnelozka.pl

Witryny prowansalskie

Każdy dom potrzebuje funkcjonalnych mebli, które zadbają o porządek i przytulność. Do takich mebli z całą pewnością należą witryny prowansalskie, dzięki którym można zaaranżować praktycznie każdą przestrzeń w  mieszkaniu. Oszklone witryny stanowią bowiem doskonałą bazę dla stylowych salonów, jadalni, a nawet sypialni.

 

Witryny prowansalskie – dlaczego warto wybrać je do wnętrza?

O przytulnym wnętrzu mówimy wtedy, kiedy jest uporządkowane, ale nie brakuje mu osobistego, a nawet sentymentalnego wyrazu. To właśnie dlatego większość domowników ustawia na blatach zdjęcia oprawione w ramę, pamiątki z wakacji. I to właśnie dlatego w wielu przestrzeniach spotkać można pokaźne półeczki, na których poustawiane są książki, płyty, a nawet zapomniane już kasety. Witryny są meblami, które udostępniają lokum na wyżej wspomniane cenne rzeczy, jednocześnie zdobiąc dane miejsce w domu. Te inteligentne meble są oszklone, przez co dodatkowo chronią przedmioty.

 

Witryny w stylu prowansalskim wyróżniają się bardzo szerokim zastosowaniem. Ich elementy ozdobne są charakterystyczne, lecz pozwalają na komponowanie z innymi meblami, z różnych kolekcji. Dodatkowym atutem jest ich wybarwienie. Często utrzymane są w ciepłych, jasnych kolorach. Można je bez obaw łączyć z istniejącą już aranżacją.

 

Nasze portfolio obejmuje witryny o różnych konfiguracjach i wielkościach. W mniejszych przestrzeniach sprawdzą się witryny pojedyncze. W dużych salonach i jadalniach pięknie będą prezentowały się szerokie witryny z szufladami. Jesteśmy przekonani, że znajdą Państwo tutaj odpowiedni mebel dla swojego domu.

Witryny prowansalskie na wymiar od producenta!

Jest 21 produktów.

Pokazano 1-21 z 21 pozycji

Aktywne filtry